+420 774 235 733

Po - Pá: 8:00 - 17:30

Rekonstrukce kulturního domu

Nacházíte se zde:

Rekonstrukce kulturního domu

Rekonstrukce kulturního domu je jednou ze zakázek, které jsme vyhráli na základě výběrového řízení. Předmětemrekonstrukce kulturního domu byla výměna oken, zateplení fasády, izolace střechy, rekonstrukce vytápění a sociálního zařízení.Rekonstrukce kulturního domu, jako je tomu u obdobných zakázek  z výběrových řízení je důkazem, že nestavíme pouze paláce a že jsme stavební firma, která zvládá jakoukoliv zakázku.

rekonstrukce domu (32)

Rekonstrukce kulturního domu – fasáda

Nejviditelnější je u každého domu právě fasáda. To, jak kulturní dům vypadl v minulosti, nebylo zrovna dobrou vizitkou obce. Během rekonstrukce kulturního domu došlo k zateplení obvodového pláště budovy minerální vatou, dle podmínek výběrového řízení. Odstíny fasády byly také pevně stanovené. Představu a přání investora se nám podařilo splnit do posledního detailu. Za sebou jsme nechali jen dobře odvedenou práci.

rekonstrukce domu (34)

Rekonstrukce kulturního domu – střecha

Rekonstrukce spočívala především v zateplení  neizolované střechy a snížení energetické náročnosti  na provoz budovy. Samozřejmostí je i provedení nové krytiny. Zde padla volba na střešní krytinu Fatrafol. Jde o kvalitní výrobek českého výrobce pro střechy s malým spádem. Izolace plochých střech pro nás nejsou vůbec problém. Touto problematikou se zabýváme již od 90.let.

rekonstrukce domu (36)

Vytápění

K vytápění zrekonstruovaného a zatepleného kulturního domu již není třeba využívat obrovskou kotelnu, jak tomu bylo dříve.  Obří kotel nahradily dva malé plynové kotle. Z místa hrůzy se stala kultivovaná místnost laboratorního vzhledu. Rekonstrukce panelových domů, kulturních domů a obecních úřadů má mnoho společného. Jde o komplexní akce, kde se potkává řada řemesel a je potřeba dobrá koordinace na stavbě. Další důkaz, že zvládneme každé zadání.

rekonstrukce domu (46)

Zakázka byla zpracována dceřinou společností palazzio stavební s.r.o.

 

 

 

Rekonstrukce kulturního domu

Palazzio Group

Poradenská a developerská společnost

Kontaktujte nás

Vrchlického 439/29 150 00 Praha 5 - Smíchov

+420 774 235 733

Po - Pá: 8:00 - 17:30