+420 774 235 733

Po - Pá: 8:00 - 17:30

Shell and Core projekt

Pokud se sejde náročný zákazník, rozumný developer a vnímavý architekt, vznikde bydlení "ušité na míru".

Nacházíte se zde:

Shell and Core projekt

Při realizaci této reference si náročný klient vybral prostor v developerském projektu, připravený pro realizaci typu Shell and Core. V nabídce většiny developerských projektů se zákazníci musí spokojit s dodávaným standardem. Proces realizace interiéru, pokud má být na míru klientovi, je relativně náročný a zdlouhavý. V Shell & Core projektech odpadá odstraňování již jednou naprojektovaných a zrealizovaných interiérů.

Na počátku byl prostor bez příček a rozvodů, chybělo půl metru podlah, které později skryly veškeré rozvody včetně vzduchotechniky a podlahového topení.

Základem bytu je otevřený obytný pokoj s kuchyní a jídelnou ve středu. Přesto v původním prázdném prostoru vzniklo dost příček. Práci jsme započali právě jejich stavbou z pórobetonových tvárnic. Na podlahách, ale také na některých stěnách použité stěrky, tedy materiál, který vyžaduje perfektní podklad. Rozhodli jsme se proto pro litý beton. Stěny i stropy dostaly jako finální povrchovou úpravu broušené sádrové omítky, zaručující perfektní povrch. Oříškem byly od developera dodané chlazené stropy, jako součást litých stropů. Nebylo tedy možné upevňovat sádrokartony a architekt musel volit vhodná svítidla. V bytě jsme realizovali rekuperaci Zehnder a podlahové topení od společnosti Multibeton. Tedy to nejlepší, dostupné dnes  na našem trhu.

Zde je odkaz na článek o hotové realizaci na webu bydlení IDNES.

Zakázka byla zpracována dceřinou společností palazzio stavební s.r.o.

Shell and Core projekt

Palazzio Group

Poradenská a developerská společnost

Kontaktujte nás

Vrchlického 439/29 150 00 Praha 5 - Smíchov

+420 774 235 733

Po - Pá: 8:00 - 17:30