+420 774 235 733

Po - Pá: 8:00 - 17:30

Rekonstrukce bytového domu

Nacházíte se zde:

Rekonstrukce bytového domu

Rekonstrukce bytového domu je další z našich referencí, které jsme získali právě na základě vyhraného výběrového řízení, to znamená nejnižší ceny. Názorná ukázka pro všechny, kteří si myslí, že kvalita musí být drahá. Navíc my, jako spolehlivá a čestná firma plníme naše sliby a dodáme, co slíbíme. Nezatěžujeme investora dalšími vícepracemi, na které ostatní firmy ve výběrových řízeních záměrně zapomínají, aby se stali vítěznou firmou. Takové firmy potom zakázku nezvládají a tlačí investora k dalším investicím. Nejlevnější firma tak nemusí být nejlevnější.  Naše stavební firma nejen pracuje komplexně, ale komplexně i přemýšlíme při zpracování cenových nabídek. Cena je vždy k jednání. Klient zaplatí jen to, co si přeje. Umíme najít kompromis a usilujeme tak o spokojeného klienta.

rekonstrukce bytoveho domu (3)

Rekonstrukci bytového domu jsme jako obvykle započali výměnou původních netěsnících oken za nová okna a přirozeně bylo nutné zateplit obvodové stěny a střechu bytového domu. Investor si opět zvolil budoucí vzhled domu a rozhodl se pro výraznou žlutou barvu.

rekonstrukce bytoveho domu (6)

Pro hydroizolaci střechy byla použitá folie českého výrobce Fatra. Jde o kvalitní a cenově dostupný výrobek.
Bylo nám potěšením rekonstrukcí bytového domu vytvořit jeho obyvatelům příjemné moderní bydlení, kde se mohou cítit bezpečně a budou šetřit drahé energie.

rekonstrukce bytoveho domu (2)

Pokud Vás naše práce zaujala a máte zájem využití našich služeb, kontaktujte nás prosím. Rekonstrujueme nejen bytové domy, ale i panelové domy, činžovní domy, rodinné domy, stavíme průmyslové stavby, realizujeme interiéry na klíč. Ale o tom až v některé z dalších referencí.

Zakázka byla zpracována dceřinou společností palazzio stavební s.r.o.

 

 

 

Rekonstrukce bytového domu

Palazzio Group

Poradenská a developerská společnost

Kontaktujte nás

Vrchlického 439/29 150 00 Praha 5 - Smíchov

+420 774 235 733

Po - Pá: 8:00 - 17:30